English Flag

Wydarzenia związane z: bezgotówkowe płatności

 • Najbezpieczniejsze są smartfony młodych Polaków

  Polacy coraz chętniej wykorzystują smartfony zarówno w kwestiach związanych z finansami jak i do e-zakupów. Co dziesiąty z nas (9,6 proc.) płaci telefonem w sklepach stacjonarnych, a niemal tyle samo loguje się za jego pomocą do bankowości internetowej (12,2 proc.) – wynika z badania Santander Consumer Banku – banku od kredytów, zrealizowanego na potrzeby raportu ,,Polaków portfel własny: wiosenne wyzwania”.

 • Rewolucja w zakupach. Zamiast hasła skanowanie oka

  Polscy konsumenci uważają biometryczne metody uwierzytelniania płatności za bezpieczniejsze, szybsze i łatwiejsze od tradycyjnych metod. Ponad połowa kupujących przez internet rezygnuje z zakupu między innymi z powodu zapomnienia hasła. Z najnowszych badań wynika, że 62 proc. polskich konsumentów jest gotowych korzystać podczas zakupów z uwierzytelnienia biometrycznego, zamiast posługiwać się hasłem.

 • Organizujesz wydarzenie?
  Chcesz zostać organizatorem?

  Włącz się
 • 7 zasad bezpiecznych zakupów online

  Obecnie, łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej, możemy wykonywać wiele czynności bez wychodzenia z domu. Dostęp do szerokiej gamy filmów, zrobienie zakupów spożywczych na cały tydzień, zamówienie obiadu z restauracji prosto na nasz stół – to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy kilka kliknięć.  


 • Firmy i instytucje, dzięki którym to było możliwePartnerzy Festiwalu Cyfryzacji 2019

  Patronat Honorowy

  Patronat

  Partnerzy Strategiczni

  Partnerzy

  Patronat Medialny

  Miasta Partnerskie

  Partnerzy Technologiczni

  Partnerzy Nocy Innowacji

  Partnerzy Cyfrowych Zniżek

  Partnerzy Społecznościowi

  Organizator Festiwalu Cyfryzacji

  Fundatorzy i Partnerzy Strategiczni Fundacji