Wydarzenia związane z: technologie

 • Warszawa

  18. Kongres Online Marketing

  Kongres Online Marketing to wydarzenie z całą plejadą inspiracji i merytorycznych wskazówek, które po wdrożeniu, realnie wpłyną na sukces kampanii marketingowych! Podczas 10 prelekcji pierwszego dnia zdobędziesz kompleksową i najaktualniejszą wiedzę z tematów online, która jest must have dla marketera przed startem planowania działań promocyjnych w 2020 roku. W nowy rok wkroczysz z umiejętnościami, które pozwolą Ci na pozyskanie jeszcze większej ilości nowych, a także lojalnych klientów!  

 • Warszawa

  innoSHARE UNIversity 2019 - "Tu nauka staje się biznesem"

  Unikalne wydarzenie w regionie CEE międzynarodowe wydarzenie skierowane do naukowców, studentów, startupów, spin-offów, MŚP, funduszy VC, inwestorów, oraz firm z działaniami R&D z regionu CEE.  

 • Organizujesz wydarzenie ?
  Chcesz zostać organizatorem ?

  Włącz się
 • Warszawa

  Geek Girls Carrots Warszawa #71

  Zaczął się nowy rok akademicki, więc… nie mogło zabraknąć kolejnego spotkania Karotek w Warszawie! Zgodnie z zapowiedzią, kontynuujemy temat kariery w IT.  

 • Kraków

  Sphere.it

  Sphere.it to unikatowe doświadczenie konferencyjne obejmujące aż 3 dni wykładów z zagadnień programowania reaktywnego i rozwiązań Cloudowych. Ponadto Big Data, AI i Machine Learning, Devtooling, Frontend oraz warsztaty ze Scali czy Kotlina.  


 • Poprzednia

  Firmy i instytucje, dzięki którym to jest możliwe

  Patronat Honorowy

  Patronat

  Partnerzy Strategiczni

  Partnerzy

  Patronat Medialny

  Miasta Partnerskie

  Partnerzy Technologiczni

  Partnerzy Nocy Innowacji

  Partnerzy Cyfrowych Zniżek

  Partnerzy Społecznościowi

  Organizator Festiwalu Cyfryzacji

  Fundatorzy i Partnerzy Strategiczni Fundacji