English Flag

Festiwal Cyfryzacji to największa inicjatywa edukacyjno- technologiczna w Polsce, której głównym celem jest edukacja społeczeństwa w zakresie nowych technologii i cyfryzacji.  W trakcie 10 tematycznych dni festiwalu odbędzie się ponad 50 wydarzeń, również online, podczas których uczestnicy zdobędą nowe przydatne umiejętności, w czasie Nocy Innowacji poznają z bliska nowe technologie czy poczują moc cyfrowych zniżek, kupując przez Internet i płacąc bezgotówkowo. W związku z sytuacją wywołaną wirusem COVID-19, Festiwal Cyfryzacji otwiera się na wydarzenia online. W tegorocznej edycji ruszy też wiele nowych inicjatyw edukacyjnych, zadebiutuje ponad 6 edukacyjnych raportów oraz zostaną ogłoszeni wygrani prestiżowej listy Digital Shapers. 

Wydarzenia

Festiwal Cyfryzacji to kilkadziesiąt inspirujących i intrygujących spotkań z technologiami oraz liderami cyfrowych zmian. To wiele wydarzeń edukacyjnych i rozrywkowych, ale także merytoryczna debata z ekspertami oraz decydentami. Debata, w której centrum jest człowiek i jego potrzeby. Wszystko po to, żeby zwiększyć technologiczną świadomość naszego społeczeństwa, podwyższyć jakość życia i zwiększyć naszą produktywność.

Jesteś organizatorem wydarzenia związanego z cyfryzacją lub nowymi technologiami i organizujesz je w okresie trwania festiwalu. Koniecznie dodaj swoje wydarzenie do naszego festiwalowego kalendarza, uzupełniając formularz.

Formularz zgłoszeniowy

Noc Innowacji

Festiwal Cyfryzacji to niepowtarzalna okazja, żeby z bliska zobaczyć świat innowacji. Na wzór Nocy Muzeów, polskie miasta takie jak: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Lublin i wiele innych, otworzą drzwi centrów badawczo – rozwojowych, instytucji państwowych i naukowych oraz firm. Dzięki temu, każdy będzie mógł zobaczyć świat najnowszych technologii, które stopniowo zmieniają nasze codzienne funkcjonowanie.

Reprezentujesz podmiotem zainteresowany Nocą Innowacji, wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą indywidualnie.

Formularz zgłoszeniowy

Cyfrowe Zniżki

Festiwal Cyfryzacji to nowe święto promocji w sklepach internetowych. Firmy partnerskie będą oferować zniżki i promocje na swoje produkty oraz usługi. W tym czasie każdy będzie mógł upolować jakąś okazję. Organizatorom zależy na popularyzacji nie tylko zakupów online, ale także płatności bezgotówkowych.

Jesteś zainteresowany partnerstwem w Cyfrowych Zniżkach, wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą indywidualnie.  

Formularz zgłoszeniowy

Cyfrowy Bohater

Festiwal Cyfryzacji otwiera drzwi do świata IT także przed tymi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Dlatego organizuje akcję charytatywną, podczas której prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na szkolenia z cyfrowych kompetencji. W ten sposób Fundacja Digital Poland wyciąga pomocną dłoń do tych, którzy jej najbardziej potrzebują.

Chciałbyś wesprzeć osoby wykluczone zawodowo, przekaż datek na zbiórkę pieniędzy dla Fundacji Leże i pracuje.

Zostań cyfrowym bohaterem


Partner dnia 

Każdy dzień festiwalu ma swoją cyfrową tematykę. Od cyfrowej kultury przez edukację, rozrywkę, pracę i firmę, cyberbezpieczeństwo czy finanse i innowacje. Każdego dnia razem z Partnerem edukujemy społeczeństwo w wybranej tematyce poprzez zasięgowe media, materiały edukacyjne czy dedykowane inicjatywy.

Napisz do nas

Partner Merytoryczny

Posiadasz interesujące treści edukacyjne? Chcesz podzielić się ciekawymi materiały z uczestnikami festiwalu? A może lubisz dzielić się wiedzą i chciałbyś napisać / przesłać artykuł na naszego bloga? Zostań partnerem merytorycznym i edukuj z nami polskie społeczeństwo!

Napisz do nas

Partner społecznościowy

Bez współpracy nie ma innowacji, wiedzą o tym liderzy nowych technologii. Dzięki współpracy w zakresie mediów społecznościowych możemy dotrzeć do milionów obywateli, wspólnie edukując i obalając wszelkie technologiczne mity (np. o szkodliwości sieci 5G), czy promując poprawne postawy przy korzystaniu z elektroniki, by ta, nie prowadziła do uzależnień. Masz konto w mediach społecznościowych? Prowadzisz stowarzyszenie, fundację, a może koło naukowe? 

Napisz do nas

Inne formy współpracy

W trakcie festiwalu odbędzie się również druga edycja Digital Summit oraz zostaną ogłoszeni wygrani prestiżowej listy Digital Shapers. Zorganizowane zostaną specjalne konkursy i koncerty charytatywne oraz ogłoszone zostaną nowe cyfrowe produkty. Masz inny ciekawy pomysł jak się włączyć? Napisz do nas, na pewno odpowiemy. W końcu Festiwal Cyfryzacji jest dla wszystkich!